Koła Nowoczesnej

Nowoczesna na Mazowszu.


Przewodniczący Koła Pruszów: Nikodem Wierzbicki, e-mail: nikodem.wierzbicki@gmail.com

Przewodniczący Koła Piaseczno: Piotr Kandyba, e-mail: piotr.kandyba@nowoczesna.org

Przewodnicząca Koła Grodzisk Mazowiecki: Joanna Staniszkis, e-mail: joanna.staniszkis@nowoczesna.org

Przewodnicząca: Agnieszka Górlaczyk, e-mail: aga4134@gmail.com

Przewodniczący: Robert Okulski, e-mail: robert.okulski@nowoczesna.org

Przewodnicząca: Aleksandra Milnowska, e-mail: milanowska1@gmail.com

Przewodnicząca: Katarzyna Wójcik  e-mail:  otwock@nowoczesna.org

Przewodnicząca: Bożena Dancewicz, e-mail: bdancewicz@gmail.com

Przewodniczący: Mateusz Marcinkowski, e-mail: mateusz.marcinkowski@hotmail.com

Przewodniczący: Bartosz Leszczyński, e-mail: farbi1@wp.pl

Przewodnicząca: Magdalena Daniel, e-mail: mag57.1957@tlen.pl

Przewodnicząca: Alicja Korkosz, e-mail: alicja_korkosz@o2.pl

Przewodniczący: Robert Rybicki, e-mail: robryb2@poczta.onet.pl

Przewodnicząca: Jolanta Grudzińska, e-mail: grudzinskaj@onet.pl

Przewodnicząca: Katarzyna Kalinowska, e-mail: kasiakal55@poczta.onet.pl

Przewodniczący: Dariusz Tomala, e-mail: dt2@wp.pl

Przewodnicząca: Eliza Wyszomirska-Kurdej, e-mail: elizaanna@wp.pl

Przewodniczący: Arkadiusz Darocha, e-mail: arkadiusz.darocha@gmail.com

Przewodniczący: Artur Pomieszcz, e-mail: artur.pomieszcz@wp.pl

Przewodniczący: Krzysztof Zakrzewski, e-mail: alchemik4@wp.pl

Przewodniczący: Bogdan Gancarz, e-mail: insolar@onet.pl

Przewodniczący: Kamil Koprowski, e-mail: kamilkoper20@wp.pl